Americká nebankovní hypotéka bez doložení příjmů a registrů

Americká nebankovní hypotéka je velmi výhodný finanční produkt, který dává šanci každému, bez ohledu na příjmy, či registry.

 

Pokud se k Vám banka obrací zády, ale Vy potřebujete peníze, existuje jednoduché řešení – americká nebankovní hypotéka. Pokud jste se až doposud bály nebankovních společností, můžeme Vás ujistit, že nás se bát nemusíte. Naše americká nebankovní hypotéka je naprosto férový finanční produkt, bez jakýchkoliv skrytých poplatků a sankcí. Oproti bankám ovšem nabízíme ještě několik výhod. Jaké to jsou?

  • Žádné nahlížení do registrů
  • Žádné dokládání příjmů – hypotéku mohou dostat i maminky na mateřské, živnostníci, či důchodci – všichni mají stejné podmínky a nezáleží na tom, kolik si vydělávají
  • Americká nebankovní hypotéka je bezúčelová – nezáleží na tom, na co chcete peníze použít. Je možné s nimi oddlužit nemovitost, provést konsolidaci drahých půjček, či vyplatit exekuci
  • Peníze již do 24 hodin!!!

 

Na hypotéku bez dokládání příjmů se obrací stále více lidí právě z toho důvodu, že je její získání velmi snadné. Podmínky splácení však jsou stejně, jako v bance. Setkáte se zde s dobou splácení 1 rok až 30 let, s velmi nízkými splátkami a úrokem již od 6,9%. K tomu Vás nečekají žádné skryté poplatky, ani žádné poplatky předem. Jediná podmínka pro získání americké nebankovní hypotéky, je věk alespoň 18 let a zástava nemovitosti, ať už vlastní, či třetí osoby.

 

Neváhejte požádat o americkou nebankovní hypotéku bez doložení příjmů a registrů. Nechte si zpracovat nezávaznou nabídku zdarma a ihned zjistěte, kolik peněz můžete získat. Půjčte si peníze snadno, rychle a na cokoliv chcete.

 

Naši pracovníci jsou Vám neustále k dispozici a rádi Vám poradí. Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím telefonu, či vyplňte online formulář a my se Vám ozveme.