Obcházíte jednu banku za druhou, a už vás nebaví neustálé odmítání? Vadí vám, že se na vás banky dívají skrz nižší příjmy nebo dluhy v minulosti skrze prsty?

 

Dejte bankám dočasně červenou, a vsaďte spíše zajištění financování, které vám zprostředkuje naše spolehlivá společnost Moravské hypoteční centrum s.r.o. na stránkách http://www.ferovahypoteka.cz/

 

Pohled na situaci z naší perspektivy není tak kritický, známe mnohá řešení, která přímo na pobočce banky nemohou vždy nabídnout.

 

Díky nebankovní hypotéce může získat potřebné finance opravdu téměř každý, tedy i vy. Záleží na dalším posouzení, které není nijak složité.

 

Seznamte se s těmi nejzajímavějšími a nejpodstatnějšími výhodami a charakteristikami americké hypotéky, která je pro nebankovní sektor typickým produktem:

 

  • Bezúčelová půjčka, aneb využijte získané peníze jakýmkoliv způsobem
  • Nízká úroková sazba, nemusíte platit o moc více než v například v bance, záleží na konkrétním produktu, splatnosti apod.
  • Předčasné splacenívaší pohledávky bez jakýchkoliv poplatků
  • Férové jednání, žádné skryté poplatky
  • Peníze odeslané téměř okamžitěod podpisu smluv (vždy závisí případ od případu)
  • Nezávazná nabídka, která vás informuje o vašich možnostech
  • Volitelná doba splácení 1 rok až 30 let

 

Výhod nebankovní hypotéky je opravdu spousta, určitě jste si v nich našli ty, které vás osloví.

 

Otázkou ale zůstává, jaké jsou vlastně podmínky?

Co musí splňovat člověk, který chce využít právě tento typ úvěru?

 

Jak již bylo naznačeno, podmínky jsou oproti bankám někde úplně jinde.

 

U podnikatelských úvěrů neočekávejte tedy žádné zběsilé prohledávání vašich záznamů, ani neustálé vyptávání na to, jaké jsou vaše výdělky a podobně.

 

U spotřebitelských úvěrů je to jinak, zde se registr prohlídne, aby se vyplatili žadatelům případné dluhy, díky kterým by nemuseli zvládnout splátku úvěru. Záznamy nemusí vadit.

 

Budete muset splňovat samozřejmě podmínku zletilosti, musíte být tedy starší osmnácti let.

 

Za podmínku lze tedy považovat to, že budete ručit nemovitostí, kterou vlastníte. Dům, chata, byt, chalupa – na tom nezáleží, důležitý je stav nemovitosti a to, že jste opravdu jejím vlastníkem.

 

Spousta lidí možnost ručení nemá, a proto je zde také šance ručit nemovitostí třetí osoby, tedy samozřejmě s jejím souhlasem.

 

Nic není nemožné, nebankovní společnosti si za svými klienty pevně stojí. Je to opravdu hypotéka, která má význam.

 

Nikdo Vás nebude svazovat nutností splácet 30 let, podmínky jsou férové, proto máte možnost kdykoliv odejít jinam, třeba do banky, pokud by Vám časem, kdy se Vaše bonita zlepší nabídli třeba lepší podmínky.