Hypotéky bez doložení příjmů

 

Jedná se o podnikatelský úvěr.

 

Velmi často se klienti ptají na to, co znamenají pojmy hypotéka bez dokládání příjmů, hypotéka bez doložení příjmů, platí nedokládání příjmu pro každého?

Tyto termíny musíme pro upřesnit, protože jejich výklad má svá pravidla, kterými se řídí i naše společnost.

V případě podnikatelských úvěrů a podnikatelských půjček není situace prověřování příjmů striktní, ale jedná se o trochu uvolněnější poměry než u spotřebitelských úvěrů.

Zde můžeme neoficiálně hypotéky nazývat jako hypotéky bez registru a hypotéky bez doložení příjmů apod.

To znamená, že u podnikatelských úvěrů může být i nižší daňové přiznání a k poskytnutí úvěru to nemusí být opravdu problém. Registry se vůbec nezkoumají.

Splatnosti úvěrů jsou až 30 let a úrokové sazby již od 4,9 % p.a. u žadatelů s žádným, nebo jen s drobným záznamem v registru a u hypoték bez registru a hypoték bez příjmů pro klienty s jakýmkoliv záznamem v registru je od 9.9 % p.a.

Pokud je Váš registr špatný a chcete získat levnější financování od 4,9 % p.a. stačí, když někdo z Vaší rodiny, ať už to bude sourozenec, tatínek, syn nebo sestra, do úvěru dočasně vstoupí jako spoludlužník a situace bude vyřešena.

 

Pro spotřebitele platí podobné úrokové sazby a podmínky. Jen co se týče příjmů je posuzování přísnější. Spotřebitelé toho musejí doložit poněkud vícero, ale my si našich klientů vážíme a dokážeme Vám opravdu se vším pomoci!

Spotřebitelský úvěr naleznete jen v sekci nebankovní půjčky.

Vyplňte si online formulář a dozvíte se více potřebných informací, které potřebujete získat.

Máme na to specialisty, kteří se Vám poté ozvou a vše bude vyřešeno k Vašemu klidu a pohodlí.

Jsou dvě možnosti, jak to můžete udělat – buď oním formulářem zde na internetových stránkách nebo nás kontaktujte telefonicky, všechno s Vámi do detailů probereme a půjčku zprostředkujeme, pokud to bude alespoň jen trochu možné!