Nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti

V nebankovním sektoru naleznete spoustu různých názvů pro nebankovní půjčky, ať už jde o názvy nebankovní hypotéka, americká nebankovní hypotéka, hypotéka bez registru apod.

Zde Vám nabídneme jednoduché rozdělení.

Od 1.12.2016, kdy přišel v platnost zákon o spotřebitelském úvěru, se již úvěry, hypotéky ať už je nazýváme, jakkoliv rozlišují pouze na základní dva druhy:

Podnikatelský úvěr (sloužící podnikatelům, živnostníkům a firmám k financování podnikání, nebo potřeb, závazků apod. s podnikáním souvisejících). Tento typ úvěru je popsán na stránkách našeho webu pod neoficiálním názvem hypotéky bez registru, hypotéky bez doložení příjmů, americká hypotéka. Pro podnikatelské úvěry platí mírnější pravidla pro posouzení schopnosti splácet. I když následná úroková sazba se zpravidla od spotřebitelských úvěrů nikterak neliší.

 

Spotřebitelský úvěr – zjednodušeně řešeno je určen spotřebitelům. Ať už se jedná o zaměstnance, důchodce, ženy na mateřské dovolené, nebo živnostníky, kteří využijí finance z úvěru k soukromým účelům apod.

Na této stránce Vám popíšeme možnosti financování spotřebitelským úvěrem, který jsme schopni pro Vás zprostředkovat za exklusivních podmínek.

Nebankovní půjčka se zástavou nemovitosti je velmi výhodným finančním produktem, díky kterému můžete získat peníze opravdu na cokoliv, se splatností až 30 let v závislosti na Vašem věku a schopnosti splácet.

 

S nebankovní půjčkou se zástavou nemovitosti může získat peníze opravdu téměř každý. Žádat můžete, pokud Vám je více jak 18 let a máte možnost ručit nemovitostí, ať už svou, či třetí osoby.

Nebankovní hypotéky vyplácí až 70 % z odhadní ceny nemovitosti a nabízí půjčky s úrokem již od 9,9 % p.a.!

 

Co odlišuje bankovní sektor od nebankovního, je hlavně možnost tolerovat záznamy v bankovních i nebankovních registrech. Tyto Vám v soukromém sektoru nemusí být přítěží.

Podstatné je, abyste se s úvěrem a měsíčním splácením nepřecenili a měsíční zatížení další splátkou utáhli. Proto je pro spotřebitelský úvěr typické doložení příjmu. Není to z důvodu toho, že by Vás chtěl někdo obtěžovat, jen zjistit, zda jste schopen úvěry splácet.

 

V případě potřeby je možné udělat konsolidaci dražších úvěrů do jedné splátky. V konečném důsledku je to pro Vaše dobro.

 

K získání spotřebitelského úvěru ve formě nebankovní půjčky, nebo nebankovní hypotéky je nutné dokládat příjmy, pokud zrovna neprodáváte nemovitost. Zde je možnost nabídnout úvěr bez splátek a bez doložení příjmů.

 

Pokud jste třeba zrovna ve zkušební době, nebo máte jiný druh příjmů, který nemůžete doložit máte možnost přizvat do úvěru spoludlužníka, který se případným příjmem zaručí, že budete splácet.

Jaké výhody nebankovní půjčka se zástavou nemovitosti přináší?

Nevadí exekuce, ani zástavy – půjčku můžete použít i na vyplacení exekuce, konsolidaci půjček, či oddlužení nemovitosti. Účel je pouze Vaše věc.

Splácet můžete po dobu od 1 roku až 30 let

Peníze do 24 hodin od vyznačení plomby zástavního práva v katastru nemovitostí, vždy záleží na konkrétním případu.

Pro interní ocenění nemovitosti stačí dodat fotky nemovitosti

Možnost zástavy jakékoliv nemovitosti na území ČR – byty, domy, chaty, rekreační objekty, garáže atd.

Pro každého, kdo může ručit nemovitostí svou, či třetí osoby a je mu od 18 do 80 let

Možnost předčasného splacení zdarma

Žádné skryté poplatky, ani skryté sankce

Nebankovní hypotéka je skvělým řešením pro každého, kdo potřebuje půjčit peníze, bez ohledu na to, na co je potřebuje. Nečeká Vás žádné složité papírování.

 

Stačí, když vyplníte online formulář a budete ochotni zaslat fotky nemovitosti (minimálně dvě venkovní a foto každé místnosti).

Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Naši pracovníci Vám velmi rádi pomohou. Nechejte si zpracovat nezávaznou nabídku a zjistěte, kolik peněz si můžete půjčit.

Vyřešte své problémy snadno a rychle díky férové nebankovní půjčce se zástavou nemovitosti. Ať už peníze potřebujete na cokoliv, my Vám je pomůžeme získat za velmi výhodných podmínek.

 

Zde si pro lepší pochopení dovolujeme nabídnout reprezentativní příklad spotřebitelského úvěru zprostředkovaného společností Moravské hypoteční centrum s.r.o.

Konkrétní nabídka, Vám bude zpracována na míru.

Výše úvěru 2.650.000,- Kč

Poplatky, obvykle související se spotřebitelským úvěrem:

Poskytnutí úvěru 60.000,- Kč, zprostředkování daného úvěru 70.000,- Kč splatné při čerpání úvěru, vklad do katastru nemovitostí 2.000,- Kč.

Celková částka splatná spotřebitelem 3.579.600,- Kč.

Je nutné, aby měl spotřebitel pojištěnou nemovitost na celou dobu trvání úvěru na plnou hodnotu nemovitosti u libovolné pojišťovny s vinkulací pro věřitele.

Počet splátek 300 (25 let), měsíční splátka 11.492,- Kč a pevná úroková sazba 2.2 % p.a., RPSN 2.68 % (Platí, při již sjednaném pojištění domácnosti).

Výpočet je založen na předpokladu, že je úvěr čerpán okamžitě jednorázově.